top of page

Gift from Nature

Predstavujeme Vám limitovanú edíciu Gift from Nature. Obdarovaný v nej objaví prírodné vianočné ozdoby, dizajnové bytové doplnky a rastlinky. Na výber máte balíček MINI alebo MAXI.

V obidvoch verziách nájdete voňavé drevené hviezdičky, ktoré si pomocou stužky môžete zavesiť nie len na stromček. Zdobené sú sušenou levanduľou, ovocím, šípkami, škoricou, badiánom, tujkou. 

Súčasťou sú aj jedinečné ekologické, dizajnové 3d pots, v hnedej alebo čiernej farbe. Vytvorené sú z recyklovaného dreva a bioplastov z kukurice, vytlačené na 3D tlačiarni. Majú v sebe zasadené sukulenty ako napríklad Echevérie, Haworthie, Crassule etc.

 

V MAXI balení nájdete navyše Ahoy vázu z rovnakej ekologickej série ako 3D pots, doladené v tej istej farbe. Spolu s jemnými sušenými kvietkami si môžete všetko ihneď vystaviť.

Rozkošne zabalená ako salónka, naša machová guľa, Vám nádherne rozzelená a štýlovo doplní interiér. Ak by ste mali chuť popustiť svoju kreativitu, využite pribalenú škoricu, badián či pomaranč a vytvorte jej vianočný šat.

Každá krabička je vytvorená s láskou k prírode a originálne, vianočne ozdobená.

mini2.jpg
maxi black 1.jpg
mini black.jpg
mini.jpg
bottom of page