top of page

Flower Letterbox

List plný krásy, farieb a vôní

Flower-therapy-flower-letterbox-skvost.j

Flower Letterbox to povie za vás

 

Možno si ešte spomínate na časy, keď ste posielali a dostávali listy. Okamih očakávania a vzrušenia, keď otvoríte obálku a vyberiete z nej rukou napísané slová, na ktoré ste už netrpezlivo čakali. Listy sú od nepamäti spojené s pocitom šťastia a dojatia. Sú pre nás veľmi osobné a mnohé z nich roky uchovávame ako vzácne poklady. Pripravte niekomu výnimočný zážitok a pošlite aj v digitálnych časoch list, na ktorý jeho adresát nikdy nezabudne. List plný krásy, vône a lásky. Náš Flower letterbox v sebe spája vzrušenie z listového tajomstva s radosťou z čerstvých kvetov.

Darček, na ktorý nikdy nezabudne

Flower letterbox je sám o sebe dokonalým darčekom. Nemusíte k nemu darovať nič navyše a aj tak jeho adresát zažije pocit výnimočnosti a luxusu. Z kvetov, ktoré nájde vo vnútri si môže sám vytvoriť kyticu. Pripravíme ich tak, aby si adresát listu za pár minút doma vytvoril vlastnými rukami jedinečný kvetinový aranžmán.

Flower-therapy-flower-letterbox-hrava.jp

Obal hovorí, že vám na druhom záleží

Flower letterbox je zabalený vo vkusnom obale, kvety vo vnútri sú chránené ozdobným papierom a stužkou. Každý Flower letterbox obsahuje aj kartičku s postupom, z ktorej sa adresát dozvie, ako sa o kvety postarať. Už na prvý pohľad je jasné, že balenie je v súlade s ekológiou, rovnako aj kvety sú vyberané s prihliadnutím na sezónnosť a doplnené zelenými komponentami ako eukalyptus, čučoriedka či limonka, vďaka ktorým bude výsledná kytica umeleckým dielom.

Flower-therapy-flower-letterbox-balenie-
Flower-therapy-flower-letterbox-balenie-

Dokonalosť v detailoch

Z našej ponuky si budete môcť vždy vybrať niekoľko druhov sezónnych kvetov, ktoré budeme získavať aj od lokálnych farmárov. Vždy sa budeme snažiť vyberať zaujímavé kvety a vkusne ich spájať s netradičnými zelenými doplnkami, aby bol výsledok vždy dokonalý.

Flower-therapy-flower-letterebox-cista.j
IMG_8196.jpg

Predplaťte si Flower Letterbox

Zoznámte sa s našim predplatným. Počas vybraného obdobia budeme vám alebo niekomu, komu chcete urobiť radosť pravidelne doručovať čerstvé kvety. 

Predplatné si môžete vybrať na 3, 6, 12 mesiacov alebo podľa vášho želania za zvýhodnenú cenu. 

kvety13.jpg

Ako to funguje?

Formu platby si možete zvoliť 1x mesačne za obdobie 3,6,12 mesiacov alebo ju môžete zrealizovať jednorazovo za vami vybrané obdobie.

Zvolíte si periodicitu doručovania.

Vyberiete si kvety alebo kyticu z našej ponuky.

S každým Flower Letterboxom doručíme aj osobné venovanie podľa vášho priania.

bottom of page